EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 18.02.2018 Tallinn

Categories

Competitors

NameGradeClubCategory  
Mark ALTOSAAR?Audentese SkM-73 
Mihkel ALTOSAAR?AitadoM-73 
Vilena ARSHAKJAN?Audentese SkN-57 
Joan Martin ASTUDNEV?AitadoM-90 
Venno AUSTRIN?Audentese SkM-81 
Viktor BARINOV?Buffen-DoM-66 
Egert EHARI?Sk DoM-73 
Rauno ELOKIURU?Sk DoM-66 
Ilja GOLIKOV?AitadoM-66 
Serafima GULAK?Sk NaissN-57 
Maria JAKIMOVA?Audentese SkN-63 
Aleksei JAROÐ?DvigatelM-90 
Karel KAARLÕP?MikadoM-100 
Annika KARILAID?AitadoN+70 
Caris Helena KAUP?OokamiN-52 
Diana KAZAKOVA?KibuvitsN-52 
Juula KESKÜLA?Samurai, ValkeakoskiN-52 
Alvina KOLPAKOVA?Kohtla-Järve Spordiselts KalevN-52 
Carl-Gustav KONT?OokamiM-60 
Elizaveta KOROBEINIKOVA?KibuvitsN-70 
Leonid KUVAEV?Budolinn JudokoolM-90 
Pärt LAAS?Sk AltiaM-73 
Georgi LADōGIN?M-DojoM-90 
Madis LAID?BarraM-100 
Debora LEHTSALU?Audentese SkN-63 
Klementi LESTÐENKO?Audentese SkM-81 
Nikita LOPOUHHOV?Buffen-DoM-66 
Danil LOPOUHOV?Buffen-DoM-60 
Tuule LÄÄTS?Samurai, ValkeakoskiN-48 
Tuuli LÄÄTS?Samurai, ValkeakoskiN-48 
Aslanbeg MAGAMEDKERIMOV?DodzeM-81 
Igor MAKAROV?Buffen-DoM-81 
Roman MARKILOV?Buffen-DoM-81 
Aleksandr MARMELJUK?M-DojoM-100 
Alina MEHILÄINEN?Buffen-DoN-48 
Darja MIHHAILOVA?KibuvitsN-52 
Marleen MIKK?Audentese SkN+70 
Grigori MINAÐKIN?Sk TanukiM+100 
Nikita MIROSNITSENKO?Budolinn JudokoolM-66 
Grigori MÕSKO?Budolinn JudokoolM-60 
Kristel NAELSO?TaifuN-70 
Nika NEDVEDSKAJA?Audentese SkN+70 
Oleg PEREZHOGIN?M-DojoM-100 
Ants-Oscar PERTELSON?Sk NaissM-73 
Valvo PIILBERG?Sk DoM-73 
Vladislav PISKUNOV?KibuvitsM-73 
Mark POTAPOV?Sk DoM-73 
Rain PRAKS?AitadoM-90 
Diana PÄSLANE?Kohtla-Järve Spordiselts KalevN-70 
Erik PÄSLANE?Kohtla-Järve Spordiselts KalevM-73 
Nikita RAZIN?Audentese SkM-81 
Künter ROTHBERG?Audentese SkM-90 
Steven ROTHBERG?BarraM-81 
Siret RÄÄMET?AitadoN-70 
Maria SAALISTE?Samurai, ValkeakoskiN-70 
Tanner SAAR?Audentese SkM-90 
Viktor SAFONOV?Budolinn JudokoolM-73 
Kristo SAUELA?MikadoM-73 
Paul SCHIFRIN?AitadoM-73 
Triinu-Liis SEPP?TaifuN-57 
Andre SEPPA?Sk DoM-81 
Laura SILDE?TaifuN+70 
Miko SILDE?TaifuM-100 
Agnes SILLASTE?OokamiN-57 
Vlada STEPANOVA?Buffen-DoN-57 
Boriss STUPKIN?Kohtla-Järve Spordiselts KalevM-66 
Deniss STUPKIN?Kohtla-Järve Spordiselts KalevM-66 
Angelina SUSSI?Buffen-DoN-48 
Rebecca SÄRAV?AitadoN-63 
Simon SÜLLA?AitadoM-90 
Merit TARKUS?AitadoN-52 
Silver TEEARU?Samurai, ValkeakoskiM-73 
Darja TOKMANTSEVA?Buffen-DoN-63 
Margit TOMBERG?Samurai, ValkeakoskiN-48 
Rasmus TOOMPERE?Sk DoM+100 
Ilja TSEBURAHHOV ?M-DojoM-90 
Aleks TSEREDNITSENKO?Budolinn JudokoolM-81 
Mark TÐIRKIN?MikadoM-60 
Kristjan TÕNISTE?Audentese SkM-81 
Karl TÜKSAMMEL?AitadoM-81 
Daniel Markus VARDJA?AitadoM-66 
Eliisabet VEERMETS?TaifuN-63 
Kalev VILLEM?AitadoM-90 
Ralf Stiven VIRU?AitadoM-81 
Grill VLADIMIR?LoksaM-73